05.10.2013 Sokol Královice - Chodov Jižní město 7:6

06.10.2013 10:23

Podíváte-li se na stránky Chodova, je to hlavně o jednom hráči. Chodovský „Messi“ Simon má statistiku gólů a nahrávek jako Jaromír Jágr v dobách své největší slávy. I když jsem na to naše obránce upozorňoval a ti mi všechno odkývali jako že rozumí, průběh zápasu ukázal, že jsem buď mluvil cizí řečí anebo se Messi prostě uhlídat nedá (to spíš). Takže další drama…

Sice jsme to byli my, kdo byl ze začátku o gól nebo dva napřed, ale to platilo jen do konce 3. čtvrtiny, kdy našem ukazateli skóre svítil stav 4:4.

Mohutně podporováni hlasivkami našich fanoušků, kterým zdatně konkurovali i fanoušci našich hostů, jsme s vynikajícím soupeřem bojovali o každý centimetr hřiště. Hra se přelévala ze strany na stranu a zápas to byl zcela vyrovnaný. Mohla ho pro sebe rozhodnout obě mužstva.

Nakonec se štěstí přiklonilo na naši stranu. Dva slepené góly v úvodu 4. čtvrtiny nám znovu zajistily dvoubrankové vedení. Soupeř však opět dokázal snížit na rozdíl jediného gólu a drama gradovalo. Po několika šancích na obou stranách